جدول مشخصات تورهای ویژه دبی :

قیمت

نام هتل

مدت اقامت

تاریخ حرکت

توضیحات

شروع قیمت از:

1.240.000

 -- - - - -
3  شب و 4 روز
1394-03-06 

بلیت هواپیما رفت و برگشت- اتاق 2 تخته - صبحانه  -

ترنسفر- بیمه - لیدر

         

 

       
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتخاب بهترین زمان سفر

فصول پر طرفدار برای سفر به شهر دبی زمستان و تابستان هستند. در این دو فصل، دبی مقصد بسیاری از مسافران و گردشگران می شود، زیرا برنامه ها و امکانات تفریحی خاصی برای بازدیدکنندگان مهیا می شود. در زمستان از گرمای هوا کاسته می شود و زمان خوبی برای گشت و گذار در شهر است. اما تابستان و آفتاب داغ این شهر هم طرفداران خاص خودش را دارد. برای اولین قدم در سفر به دبی باید علایقتان را بسنجید و ببینید تفریحات تابستانی را می پسندید یا زمستانی. سفرهای زمستانی دبی تقریبا از آذر ماه آغاز شده و تا پایان فروردین همچنان ادامه می یابد که هم وطنان ایرانی هم به دلیل وجود تعطیلات نوروزی بیشتر نوروز را برای سفر انتخاب می کنند. اگر سفر تابستانی را می پسندید باید بدانید که دمای هوا در طول روز و در تابستان دبی اغلب ۳۰ درجه ی سانتیگراد است و حتی شب ها هم از ۱۲ درجه پایین تر نمی رود و شما شاهد تابستانی سوزان خواهید بود.

فصول پر طرفدار برای سفر به شهر دبی زمستان و تابستان هستند. در این دو فصل، دبی مقصد بسیاری از مسافران و گردشگران می شود، زیرا برنامه ها و امکانات تفریحی خاصی برای بازدیدکنندگان مهیا می شود. در زمستان از گرمای هوا کاسته می شود و زمان خوبی برای گشت و گذار در شهر است. اما تابستان و آفتاب داغ این شهر هم طرفداران خاص خودش را دارد. برای اولین قدم در سفر به دبی باید علایقتان را بسنجید و ببینید تفریحات تابستانی را می پسندید یا زمستانی.
سفرهای زمستانی دبی تقریبا از آذر ماه آغاز شده و تا پایان فروردین همچنان ادامه می یابد که هم وطنان ایرانی هم به دلیل وجود تعطیلات نوروزی بیشتر نوروز را برای سفر انتخاب می کنند.
اگر سفر تابستانی را می پسندید باید بدانید که دمای هوا در طول روز و در تابستان دبی اغلب ۳۰ درجه ی سانتیگراد است و حتی شب ها هم از ۱۲ درجه پایین تر نمی رود و شما شاهد تابستانی سوزان خواهید بود.

کانال تلگرام ماهورگشت:

mahourgasht@